וטרינר מומלץ ומומחה מאזור חיפה – ד”ר תדהר קליין

כאשר אתם מחפשים וטרינר לחיות שלכם חשוב לבחור באדם מקצועי, בעל ניסיון ואם חשוב לכם גם המלצות אז תקראו את המאמר הבא על המלצה אישית

כל בעלי הכלבים (וגם החתולים) יודעים את החשיבות של למצוא וטרינר טוב, מקצועי ואנושי שיטפל בחברינו ההולכים על ארבע. וטרינר טוב ומקצועי יכול לעשות את ההבדל בין חיים ומוות ולהציל את חברינו בשעת צרה. את המאמר הבא כתבתי ממקום מאוד אישי של הערכה והכרת תודה לוטרינר המדהים הזה – ד”ר תדהר קליין. כל מי שמגדל בבית בעלי חיים, אני מפצירה בכם לקרוא את הסיפור הבא ולא להתפשר בכל הנוגע לטיפול בחיות שלכם!

הסיפור וההמלצה האישית שלי על הוטרינר ד”ר תדהר קליין

לפני 5 שנים הגעתי למרפאה בה הוא טיפל ברמת גן, הגעתי עם כלבה מעורבת דלמתית – פוינטר מאוד מבוגרת עם קשיי נשימה שהופיעו משום מקום. השעה הייתה כבר מאוחרת והמרפאה הייתה לקראת סגירה, מתוך דאגה אמתית הוא הכניס את הכלבה לבדיקה וגילה כי היא סובלת מנוזלים בריאות ופחות או יותר טובעת בזמן שהיא בחיים. הרגשתי איך הלב שלי קורס והתחלתי לבכות בהיסטריה. כל ההתנהלות של ד”ר תדהר קליין הייתה מקצועית ורגועה מאוד, הוא עזר לי להירגע והזמין במקום מומחית שעשתה לה סקירה והחלה במשימה לשאוב את הנוזלים. הכול במתכונת חרום מעבר לשעות העבודה הרגילות של המרפאה.

לאחר שהתהליך עבר בהצלחה התבקשתי להיות במעקב במהלך הלילה ולחזור בבוקר לבדיקה, כאשר חזרתי בבוקר הזדעזענו לגלות כי הנוזלים חזרו וד”ר תדהר הפנה אותנו לבית חולים וטרינרי לקבלת טיפול אם הכנה למצב שכנראה נצטרך ניתוח. בזמן שאנחנו היינו בדרך הוא כבר התקשר לעדכן את בית החולים הווטרינרי שאנחנו בדרך ומה המקרה. במקום באמת הכלבה שלי נכנסה לניתוח וגילו כי יש לה גידול בקרום הלב. הניתוח וההסרה עברו בהצלחה והמשכנו טיפול ומעקב אצל הוטרינר. באותו יום, בלי שום ספק הוא הציל את הכלבה שלי וזכינו לעוד שנה של שקט ממצבה הבריאותי.

חזרת המחלה ותהליך הפרידה

לאחר כשנה, עברתי להתגורר בצפון ובוקר אחד שמתי לב כי היא שוב לא נושמת טוב, הלכתי לוטרינר שכונתי שאמר כי אין סיכוי להציל אותה וצריך להרדים את הכלבה, כמובן שסירבתי ונסעתי עם הכלבה שוב לבית החולים. בבית החולים הכלבה קיבלה טיפול לאותה בעיה שחזרה ושם נמסר לי כי נצרך לנסוע פעם בשבוע לשאיבה כדי שהיא תצליח לנשום. באותו שלב הייתי בחודש 7 להיריון וכל ההתנהלות הייתה לי מאוד קשה, התקשרתי למרפאת מוריה בחיפה לוודא שד”ר תדהר עובד והגעתי עם הכלבה לשאיבה ראשונה. במשך כמה שבועות היינו מגיעים פעם בשבוע שהכלבה כבר שורדת בקושי.

לא משנה מה אמרו לי וכמה הכינו אותי המשכתי להתעקש שאני לא מוותרת, חשוב לציין כי היה מדובר בכלבה כבר בת 14 שסבלה מאוד. ד”ר תדהר לקח אותי לשיחה והסביר לי כי אין דרך אמתית להציל אותה ובינתיים אני גורמת לה לסבול, כל השיחה התנהלה באמפטיה רבה, תוך הסבר המצב. מהעקשנות שלי באותו שלב הוא היה יכול להסתכל רק על האינטרס האישי שלו ולהגיד לי להמשיך לבוא ולהוציא כסף על הטיפולים, אבל באותו רגע הוא רגע את טובת הכלבה מעל הכול וברגישות מדהימה עזר לי להיפרד.

בעזרת הוטרינר המדהים הזה זכיתי לעוד שנה + עם כלבתי האהובה, זכיתי לעבור איתה את ההיריון הראשון שלי והוא עזר לי בעת הצורך גם להיפרד. כיום, יש לי כלבלב חדש ומתוק ואני מגדלת אותו רגועה בידיעה שאם חס וחלילה משהו יקרה אני כבר יודעת למי ללכת.

עכשיו שניתנה לי האפשרות אני פה להמליץ מכל הלב לכל מי שמוכן לשמוע, אם יש מישהו בעולם שאתם רוצים שיטפל בחבריכם הקטנים במיוחד בזמן מקרי חירום – הוא בלי ספק הכתובת!

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם – 

אילוף כלבים – בואו להבין איך לעשות זאת לבד

5 הכלבים הכי מסוכנים שיש! דוגו ארגנטינאי, אמסטף ועוד

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button