גורת פינצ’ר קטנה התחברה עם חבר חדש – פרפר שהגיע למקום

בואו לראות את הסרטון המתוק של גורת פינצ'ר קטנה משחקת בשמש עם חבר חדש ולא צפוי- פרפר. אם עד היום לא רציתם גור זה בטח ישתנה אחרי שתראו את זה

יש לסרטונים של חברותיות מיוחדות בין בעלי חיים נטייה להפוך לוויראליות מהר מאוד. כלבים הם חיות מאוד חברותיות וסקרניות במיוחד גורים, וברגעים הנכונים ניתן למצוא אותם בסיטואציות לא צפויות וחמודות להפליא כמו גורת פינצ’ר הבאה.

לדוגמא מאוד טובה תיקחו את לוסיה דלמולין מ’סנטה קטרינה’ שברזיל כאשר היא תיעדה את גורת הפינצ’ר הקטנה שלה משחקת בכניסה לבית.

החברות הלא צפויה של גורת פינצ’ר עם אורח שהגיע למקום

גורת פינצ’ר העונה לשם אמי, רק בת ארבעה חודשים וכבר הפכה לכוכבת רשת. היא נצפתה שוכבת ומתגלגלת על שטח כניסה כאשר היא משחקת בשמש ונהנית מהיום עם חבר חדש ולא צפוי בכלל – פרפר!

בניגוד למחשבה הצפויה לא נראה שאמי מנסה לתפוס את הפרפר אלא יותר משחקת וסקרנית לגביו, בני המשפחה אמרו כי הסרטון אומנם קצר אבל השניים שיחקו ביחד למעלה משעה. 

אם עד היום לש חשבתם לאמץ גור כלבים קטן אנחנו בטוחים שהסרטון של אמי עם הפרפר יגרום לכם לשקול שוב את הרעיון: 

בסרטון ניתן לראות את הפרפר מתקרב ומתעופף סביב גורת פינצ’ר הקטנה ואפילו לשניות נעמד עליה, פרפרים אומנם לא מוכרים כשותפים ידידותיים במיוחד למשחקים אבל נראה שהפרפר ממש משחק ומשתף פעולה עם אמי הקטנה.

המשפחה שלה הגיבה על הסרטון ואמרה שאומנם זאת פעם ראשונה שהיא משחקת עם פרפר, אבל מדבור בגורת פינצ’ר מאוד חברותית ושובבה והעובדה שהיא מתחברת עם כולם לא הפתיע אותם כלל והמחזה הצחיק אותם מאוד.

השפעות גידול כלבים על המשפחה

כמו אמי הקטנה, רוב גורי הכלבים נוטים להיות מאוד חברותיים ולא נוטים לתקוף חיות אחרות ללא סיבה. כלב שיחונך מגיל צעיר בצורה נכונה וילמדו אותו איך לשחק עם בני אדם ועם חיות אחרות, יכול לגדול להיות כלב משפחה מדהים ולהפוך להיות תוספת בלתי נפרדת מהמשפחה.

ילדים אשר גדלים עם כלבים בבית מגיל צעיר נוטים לגדול עם ביטחון עצמי גבוהה יותר, יכולת להפגין סבלנות ואמפטיה ומוכרים כבעלי מערכת חיסונית חזקה יותר. 

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם – 

כלבת הלברדור שהוכיחה כי הכלב הוא בלי ספק חברו הטוב של האדם

3 הכלבים הכי פרותיים שיש! מסטיף טיבטי, שפיץ יפני וצ’או צ’או

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button