כלבת הלברדור שהוכיחה כי הכלב הוא בלי ספק חברו הטוב של האדם

כלבת הלברדור שהצילה את בעליה מוכיחה לנו כי אין נאמנות כמו נאמנות של כלב כלפי הבעלים שלו, בואו לשמוע את הסיפור המדהים של סמנתה

הכלב הוא חברו הטוב של האדם, האמרה הזו נוצרה לא סתם. במהלך השנים הכלבים הוכיחו את עצמם ולא פעם כחברים נאמנים ומגנים עבור בני האדם. במקרים רבים תוכלו לראות את הנאמנות של הכלבים בזמן אמת, דוגמא טובה תוכלו לראות באתגרים שהועלו ברשתות החברתיות בהם נראה הבעלים “מותקף” על ידי שואב אבק והכלבים בתגובה נובחים בהיסטריה או תוקפים את השואב אבק במטרה ‘להציל’ את הבעלים שלהם, דוגמא נוספת ומעולה תוכלו לראות בסיפור הבא על כלבת לברדור שהצילה את בעליה.

הסיפור של כלבת הלברדור שהצילה את החיים של הבעלים המבוגר שלה

בתחילת השנה קיבל מוקד המשטרה בעיר ווילמינגטון שבמיין ארצות הברית, שיחה מאישה שטוענת כי היא שומעת צעקות מצוקה מהבית השכן. כאשר הגיע השוטר סטיב תיסלווד לכתובת שנמסרה במהלך השיחה היא פגש בכלבת לברדור לבנה שהייתה נחושה לגרום לו לבוא אחריה.

השוטר סטיב החליט לסמוך על הכלבה והלך בעקבותיה, מהר מאוד הסתבר כי הכלבה הובילה אותו לעבר נהר קפוא שלתוכו נפל הבעלים שלה ונתקע. הבעלים של כלבת הלברדור היה עיוור ונפל לנחל בזמן טיול עם סמנתה, כלבת הלברדור.

סיפור ההצלה והנאמנות של הכלבה סמנתה 

הטמפרטורה הייתה 1- בזמן שהוא היה תקוע בנהר וניסה לצעוק ולקרוא לעזרה, לאחר שאזלו כוחותיו הוא החל להיכנע למצב ולקור, אבל למזלו סמנתה, כלבת הלברדור הנאמנה שלו נשארה נחושה להציל את חייו. סמנתה הרגישה כי הבעלים שלה נמצא במצוקה ובסכנת חיים ממשית וכאשר הבינה כי אין אף אחד בסביבה שיכול לבוא לעזרתם החלה לרוץ לכיוון השכנים כדי להוביל אנשים למקום האירוע ולעזור לחלץ אותו.

הסיפור המקסים הזה על התושייה של כלבת הלברדור הוא הוכחה אמתית ופשוטה לנאמנות ולנחישות של חברינו ההולכים על 4, ולמה חשוב שבמיוחד עבור זקנים, אנשים בודדים או חולים לגדל בבית כלבים. באותה מידה כלבים הוכיחו לא פעם נאמנות ואינסטינקט של הגנה עבור תינוקות וילדים קטנים. 

אהבתם את המאמר? בטח תאהבו גם – 

תנינים וצבים – הדינוזאורים ששרדו את ההכחדה הגדולה

כלב פומרניין וחבריו הקטנטנים – בואו להכיר את ה5 הכי חמודים

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button